KONTAKT OSS

Foreningens hovedkontor ligger i Magistratgården i Kvadraturen i Oslo. Grunnet korona-situasjonen benytter flere av våre ansatte fortsatt delvis hjemmekontor. Ta kontakt for å avtale besøk. Sentralbordet er åpent mandag til fredag kl. 10 til 14.

Besøks- og postadresse: Dronningens gate 11, 0152 Oslo
Sentralbord: 23 31 70 70
E-post: post@fortidsminneforeningen.no

Hovedadministrasjonen

Ola Harald Fjeldheim

Generalsekretær


ola@fortidsminneforeningen.no
918 84 386

Ingeborg Ekre

Økonomiansvarlig


ingeborg@fortidsminneforeningen.no
482 19 516

Espen Ophaug

Organisasjonssjef


espen@fortidsminneforeningen.no
952 08 619

Ingunn Emdal

Organisasjonsrådgiver


ingunn@fortidsminneforeningen.no
482 18 156

Christine Sundbø

Organisasjonssekretær


christine@fortidsminneforeningen.no
922 53 647

Bo Alexander Granbo

Myndighetskontakt


bo@fortidsminneforeningen.no
417 83 835

Ivar Moe

Ansvarlig redaktør


ivar@fortidsminneforeningen.no
901 35 046

Linn Willetts Borgen

Rådgiver forskning og fagutvikling


linn@fortidsminneforeningen.no
976 77 288

Trond Rødsmoen

Kommunikasjonsansvarlig


trond@fortidsminneforeningen.no
412 87 974

Merete Winness

Leder, Eiendom og museum


mw@fortidsminneforeningen.no
922 47 962

Astrid Galstad

Rådgiver formidling og publikumsutvikling


astrid@fortidsminneforeningen.no
901 69 336

Christina Ljosåk Ross

Rådgiver forvaltning, Eiendom og museum


christina@fortidsminneforeningen.no
934 52 160

Cathrine Lillo-Stenberg

Rådgiver eiendomsutvikling


cathrine@fortidsminneforeningen.no
993 09 260

Mathilde Sprovin

Leder, Bevarings- og opplæringsprogrammet Kulturminner for alle


mathilde@fortidsminneforeningen.no
481 02 349

Hedda Skagen Paulson

Bevarings- og opplæringsprogrammet Kulturminner for alle


hedda@fortidsminneforeningen.no
481 28 885

Lars Erik Haugen

Bevarings- og opplæringsprogrammet Kulturminner for alle


larserik@fortidsminneforeningen.no
918 50 312

Joakim Rehaug Roth

Bevarings- og opplæringsprogrammet Kulturminner for alle


joakim@fortidsminneforeningen.no
485 03 314

Ansatte i avdelingene

Jon E. Tamnes

Daglig leder, Sogn og Fjordane avdeling


sognogfjordane@fortidsminneforeningen.no
+47 91357449

Merethe Skjelfjord Kristiansen

Daglig leder, Den trønderske avdeling


dentronderske@fortidsminneforeningen.no
959 35 568

Elin Hallberg

Daglig leder, Oslo og Akershus avdeling


oslo-akershus@fortidsminneforeningen.no
97 00 58 58

Anne Aarvig Falster

Bygningsvernkonsulent, Oslo og Akershus avdeling


bvs@fortidsminneforeningen.no
416 36 459

Ruth Moen

Daglig leder, Hordaland avdeling


hordaland@fortidsminneforeningen.no
904 10 996

Tanna Gjeraker

Daglig leder, Borgund stavkirke


borgund@fortidsminneforeningen.no
90792319

Ingebjørg Njøs Storvik

Daglig leder, Urnes stavkirke


urnes@fortidsminneforeningen.no
90186545

Alexander Rauboti

Prosjektansvarlig Lillingstonheimen


lillingston@fortidsminneforeningen.no
92259072